Score! Hero Süper Futbol Oyunu Apk indir⚽️

Score! Hero Süper Futbol Oyunu Apk indir⚽️

Rate this post

Score hero MOD makul bir şekilde basittir, ya takımın kontrolünü ele geçirebilir ve onu en üste çıkarabilir ya da oyunun sofistike AI’leriyle birebir eşleşebilir ya da yerel arkadaşınıza övünme haklarına meydan okuyabilirsiniz , ama her iki şekilde de, bolca eğlenin. Bir oyun kazanmak için, rakiplerinizden daha fazla gol atmanız gerekir.

Oyun, seçtiğiniz bir oyuncu için 580 zorlu seviyeleri sunuyor. Her meydan okumayı yavaşça tamamlayarak ve nihayet efsanevi statüye ulaşarak başarı merdivenini tırmanabilirsiniz.

Oyun ayrıca size turnuvalarda yer alma ve takım veya oyuncunun yeteneklerini artırarak kupa kazanma şansı sunuyor.

Image result for score hero
ÖZELLİKLER

 • 280’den fazla seviye ve sayma…
 • Ödüller kazanın, kupalar kazanın, gol atın, kulüpleri değiştirin, ülkenizi temsil edin ve şan kazanın!
 • Yeni Puan! Her zamankinden daha fazla özgürlük ve stratejik oyun sağlayan motor!
 • Oynaması kolay, ustalaşması zor
 • Çarpıcı 3D grafikler, kesim sahneleri ve animasyonlar
 • Hero oynatıcınızı eşsiz bir görünüm ve his için özelleştirin
 • Akıllı AI geçişlerinize uyum sağlar ve her oyunu farklı şekillerde gerçekleştiren çekimler
 • En yakın arkadaşlarınızla rekabet etmek için Facebook ile bağlanın!
 • Google Kimlerin zirvede olduğunu görmek için başarıları ve liderleri oynayın!
 • Google Play Cloud ile cihazlar arasında ilerleme senkronize edin!
 • İlgi çekici bir hikaye, kalkınan bir gençten yükselişe geçen bir oyuncuya yükselişini gösteriyor!

İndirme Puanı Hero Apk:

Hiç şüphesiz Skor Hero ModdedApk ile ilgili en ilginç şey, akıllı telefonunuzun ekran boyutunda belirtildiği gibi oynanacak ve taranacak oyunu oluşturabilmesidir. Bu sayede, bir tabletteki saptırmayı oynamanız veya kahramanınızı sınırsız yaşamanız gerektiğinden bağımsız olarak herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Skor Kahraman apk yeni zirvelere ulaşıyor. Son zamanlarda 100 milyondan fazla indirilen dönüm noktası elde edildi ve 4,6 yıldızla değerlendirildi. Detaylar, en son çıkan Score Hero Apk formunun genel popülasyonundaki öfkeden bahsetti.

Ek olarak, Puan! Kahraman keşif saldırısı, bugünlerde eğlenceyi etkili ve hızlı bir şekilde ilerletmek için farklı yaklaşımlarda bulunmaya teşvik ediyor.

Image result for score hero

Dosya Adı Score_Hero_apk_1.76
Dosya Boyutu  91,8 MB
Sistem Gereksinimleri Tüm Android Cihazlar
Temel Özellikler Sınırsız Enerji / Sınırsız Para
Sürüm  1.76

 

Puan kahraman / puan kahraman özellikleri APK:

 • Kök Gerekmiyor:

Bu en yeni skor biçimi! Kahraman saldırıya uğramış apk herhangi bir kök izni gerektirmez. Gerçekten de, Puan’ı takdir etmek için gadget’ınızı eklemek zorunda kalmayacağınız herhangi bir modlu veya saldırıya uğramış apk’nin en iyi parçası! Kahraman mod apk.

 • Reklamsız:

Bir Hacked varyantı indirirseniz reklam yoktur. O zaman sadece zaman zaman cep telefonlarında uçmaya devam eden rahatsız edici promosyonlardan kurtulmayacak, aynı zamanda oyuna konsantre olabileceksin.

Image result for score hero

 • En Son Android Sürümlerini Yedekleme:

Oyunu oynama süreci boyunca, oyunun sürümleriyle ilgili benzerlik konularını vurgulamanız gerekmez. Ancak herhangi bir benzerlik sorunu keşfetme şansınız yoksa, basitçe bir not bırakın ve yardım merkezi sizi sorundan kurtarmaya çalışacaktır. Hatta puan kahraman sınırsız hayat daha versiyonları var

 • Puan Kahraman Sınırsız Enerji / Sağlık:

Puan indirerek! Kahraman mod apk, her zamankinden daha fazla oyunun tadını çıkarmanıza yardımcı olacağınız garanti edilir. Gol! Kahraman hack uyarlaması, Score için sınırsız refah hack’üne sahip! Kahraman futbol maçı. Bu, bir daha asla çok yorucu olan saat gibi bir çalışmadan sonra karakterinizin canlandırılması için sıkıca oturmanız beklenmeyeceğini, bunun yerine istediğiniz zaman oynayabileceğiniz anlamına gelir. Bu size oyun oynamak için kahraman sınırsız enerji puanı verir.

 • Puan Kahramanı Sınırsız Nakit veya Para:

Skorun son çeşidi! Kahraman mod apk size sınırsız para ya da nakit ile sunar. Orijinal para değil, oyun satın alma mağazalarından her birini satın almak için para. Sınırsız giysiler, saç kesimleri, ayakkabılar, gruplar vb. Satın alabilirsiniz, böylece ilginizi çeker. Gerçekten de size kahramana sınırsız para kazandırır.

Leave a Comment