Android
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Kilit Ekranı
Duvar Kağıtları
Room ve Root Dosyaları
Tarih: 9-01-2017, 09:19
Candy Crush Soda Saga Oyun Full Apk indir
Candy Crush Soda Saga Oyun Apk indir


Candy Crush Oyunun farklı bir yüz kullanılmış oyunlarından biridir! Oyun içinde şekerleri patlat kategorilerde ilerle! Oyun daha önceki Candy Crush oyununda olduğu gibi düşünmeye farklı alternatifler aramaya bir kaç hamle sonrasını düşünmeye ve zekanızı geliştirmeye sevk ediyor! Basit bir oyun gibi görünse de zekalarınızı yarıştıracaksınız. Bu oyun da diğerleri gibi sizde bağımlılık yaratacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 27
Tarih: 9-01-2017, 09:04
Candy Crush Jelly Saga Oyun Apk indir
Candy Crush Jelly Saga Oyun Apk indir

Candy Crush Oyunun farklı bir yüzü! Oyun içindeki şekerler daha jöleli! Oyun içinde şekerleri patlat kategorilerde ilerle! oyun daha önceki Candy Crush oyununda olduğu gibi düşünmeye farklı alternatifler aramaya bir kaç hamle sonrasını düşünmeye ve zekanızı geliştirmeye sevk ediyor! Basit bir oyun gibi görünse de zekalarınızı yarıştıracaksınız. Bu oyun da diğerleri gibi sizde bağımlılık yaratacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 5-01-2017, 21:36
Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Gazetelerin bulmaca eklerinde çözmeye can attığımız ; bulmaca dergilerin de mutlaka kendine yer bulan çok zevkli kelime bulma oyunu bu uygulama ile telefonunuz yada tabletinizde yer alacak! Şağdan sola, soldan sağa, yukarıdan aşağı, aşağıdan yukarı ve çapraz şekilde bulmacaya gizlenmiş kelimeli bulmaya hazır mısınız? Oyun dosyasını indirin siz de heyecanı yaşamaya başlayın! İyi eğlenceler!
Devamı
  • Yorumlar: 22
Tarih: 4-01-2017, 12:31
Kelimelik Kelime Bulma Oyunu Full Apk indir
Kelimelik Kelime Bulma Oyunu Full Apk indir

Türkiye'nin en çok oynanan kelime oyununun en son güncel sürümüdür. Oyuna üye olmadan misafir olarak da başlayabileceğiniz gibi; Facebook yada email adresiyle üye olup da başlayabilirsiniz. Eğer üye olarak oyuna başlarsanız farklı cihazlarda kendi üyelik hesabınızla oyun açıp kaldığınız yerden oyun oynayabilirsiniz. Facebook tan üye olup oturum açtığınızda oyunu oynayan arkadaşlarınızı görebilir onlar ile oyun oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0